אשכול
:
מחפש/עזרה| בקשר לתוספים
צפיה בהודעה בודדת
05-02-09, 22:03
#
2
moo
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Aug 2008
צפה באלבומי התמונות של moo
הודעות: 2,895
זה יוצא יותר זול מאוכל
4 ש"ח למנת חלבון בניגוד ל 6 ש"ח +- טונה,קוטג'
תשכנע את ההורים אם יכולים לעזור
אם לא תקנה לבד
moo
צפה בפרופיל אישי
מצב עוד הודעות שנכתבו על ידיmoo