א. עדיף לך לקנות אותו באבקה כי כל מנה זה 8 כדורים שזה מעיק רצצצחח וגם הטבליות עולות דולר פחות מהאבקה שיש בה 10 מנות יותר ש10 מנות זה הרבה בשביל דולר
ב. זה אחד המוצרים לפני אימון הטובים בשוק.. יותר טוב מכל החרטות של bsn ו muscltech
אני גם מזמין כזה בקרוב
|