יש חטיפי חלבון ברמה גבוה.. אבל כמובן שאין על אבקה.. גם מבחינת איכות וגם מבחינת מחיר.
חטיף רציני יעלה לך סביבות 12-18 שקל..
בעוד שבאבקת חלבון (whey) מנת הגשה תעלה לך סביבות 7 שקל מקסימום... (כולל החלב שאתה מוסיף לאבקה)
דרך אגב.. מוחרים את השטויות האלו בניו




.. ככה שאתה יכול להביא את אמא שלך לשמה ולנסות לקבל הסבר.. (הם מוכרים את זה.. ככה שאין סיכוי שהם יגידו שזה לא בריא.. אפילו אם הם לא מאמינים בזה..)