ציטוט:
פורסם במקור על ידי itamar10
רציתי גם להוסיף שאצלי במכון יש מכונה של 30 גרם חלבון למנה וזה עולה 10 שקל אז רציתי לדעת אם אולי יהיה יותר משתלם לי לקנות רק במכונה ואז אני גם יכול לגוון...
|
סתם חור בכיס אחי..
אם אתה כבר מתכוון להשתמש באבקה אז תקנה חבילה ..
אם לא ובא לך פה ושם לגוון בחלבון אז סבבה