אשכול
:
אבקת חלבון
צפיה בהודעה בודדת
11-01-09, 20:14
#
3
itamar10
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Jul 2008
צפה באלבומי התמונות של itamar10
הודעות: 159
רציתי גם להוסיף שאצלי במכון יש מכונה של 30 גרם חלבון למנה וזה עולה 10 שקל אז רציתי לדעת אם אולי יהיה יותר משתלם לי לקנות רק במכונה ואז אני גם יכול לגוון...
itamar10
צפה בפרופיל אישי
מצב עוד הודעות שנכתבו על ידיitamar10