ציטוט:
פורסם במקור על ידי talp
350 שקל לחודש?
אני אפשוט רגל... חוסך כל אגורה לפני הצבא חחחחח
אפשרי לקחת מנה אחת כל יום? כדאי? אני אוריד קופסאת קוטג' אחת זה ילך טוב נראה לי
|
זה יותר זול מאוכל.
אם תאכל 2 קוטג' ביום זה יעלה לך יותר מאשר ה2 סקופים האלה...
בגלל שאתה קונה במרוכז זה לא אומר שזה יקר.