שמעו חברס אתם כל הזמן אומרים הכי זול בחנות תבלינים.
אז כולם לדעת, יש מבצע בשופרסל 2 קופסאות שיבולת שועל להכנה מהירה כל אחת 500 גרם, סה"כ קילו, ב13 או 14 שקל.עכשיו נכון, זה יקר מחנות תבלינים, אבל למי יש כוח ללכת לחנות תבלינים, שלחו את אמא בקניות הבאות ואמרו לה על כך, משתלם לדעתי מאוד...
|