אני לא רוצה לתת תגובה על חברה שאני לא מכיר והאמת זו פעם ראשונה שאני שומע עליה אבל מה שאני כן יכול להגיד שבתור אחד שמעורב מעט במה שקורה בתעשיה, טכנית אי אפשר לייצר 2 ק"ג של חלבון מי גבינה בעלות של 60 ש"ח עם קופסא, אריזה, חומרי טעם וריח, אלה אם מי שמספק לך את התוסף מוכר את זה במחיר הפסד.
__________________
איש חכם פעם אמר:
אתה לא בונה את הגוף שלך בחדר כושר, אלא במטבח.
Email: shlomik@israelbody.org
|