ציטוט:
פורסם במקור על ידי isme
יקר מידי , טונה עולה 5\4 שקל והיא 30גרם חלבון (הטונה של שופרסל במים)
וכל ביצה בערך שקל אחד אז 5 ביצים זה אולי 20 גרם חלבון וגם לא. זה שטויות אבל עדיף לאכול כבר טונה ולקבל יותר חלבון מאשר 5 ביצים.
אני אוכל 3 פעמים בשבוע 5 ביצים (2 צהוב), סתם כי זה טעים וטונה נמאס =-\
|
בגדול , עדיף לך בכלל לקנות אבקת חלבון , ולחסוך כסף ... בחישוב שעשיתי זה חוסך כסף בחודש.
לשלב את זה וכמובן , עם החלבון מהבשר היומי שלך.
חוסך לי 50 שקל בחודש.