ציטוט:
פורסם במקור על ידי obzion
הבעיה שהם יקרים (4 שקל לאחד) ויש בהם מעט חלבון (5-7 ג', תלוי בטעם)
השאלה גם כמה איכותי החלבון שלהם...
אבל כן, בעיקרון הם טעימים.
|
זה בעיקר בשביל הטעם, אפשר לשים אחד כזה, שני סוכרזית, קוטג' חצי אחוז ויוצא גם הרבה חלבון וגם לא מרגישים את הקוטג'.
אפשר גם להוסיף כל מיני פירות (בננות, תותים...) ואז בכלל