צפיה בהודעה בודדת
ישן 27-11-08, 20:22   #1
G-G
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלG-G
 
תאריך הצטרפות: Dec 2005
הודעות: 514
ברירת מחדל 1 ק"ג של שיבולת שועל מעולה !!!! 19 שקל ..

עם תוספות לבחירתי . האם זה יקר ??
יש מבצע בניו :):):):)

אה .. והיום ניסיתי את זה לראשונה במקום גרנולה
פשוט מעולה !!! אכלתי את זה ככה כמו גרעינים
__________________
בלה בלה בלה אוכל
בלה בלה בלה אימונים
G-G מנותק   הגב עם ציטוט