אי אפשר למדוד את זה
אני חיי בבית למשל אז אני חוסך הרבה על תזונה..אז לא יודע אם לחשב את זה גם..אבל אם היתי צריך לחשוב את האוכל שאבא שלי מוציא עליי בתקופה של מסה זה מגיע ל1000 שקל בחודש..אולי יותר אין לי כוח להתעמק + אבקת חלבון זה עוד 350 שקל נניח+קריאטין אם זה מהדור החדש זה עוד איזה 450 שקל לפחות+אחת לחודשיים-שלושה מולטי ויטמין נניח עוד 50 שקל..מה שיוצא במינימום שבמינימום בוא נאמר אם לא היתי מאמן וגם משל על חדר כושר..היה יוצא 2000 שקל קליל
|