צפיה בהודעה בודדת
ישן 30-10-08, 13:19   #7
YossI822
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלYossI822
 
תאריך הצטרפות: Oct 2008
הודעות: 1,273
גיל:: 17
שלח הודעה דרך ICQ אל YossI822
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי moo צפה בהודעה
עדיף לך לקנות אבקת חלבון זה יוצא לך יותר זול מאוכל ונספג מהר
כתחליף 3 תמרים וקופסת קוטג' 1/2 אחוז אבל זה עדיין לא כמו אבקה
חלבון צמפיון/אופטימום 349 ש"ח בטעם וניל 80 מנות = 4.36 ש"ח למנה (24-26 גר' חלבון)
קופסת קוטג' 1/2 אחוז = 7 ש"ח למנה (30 גר' חלבון)

כמה דברים למחשבה:
את החלבון אתה יכול לקחת למכון
אתה יכול לחלק ל2 תשלומים
את החלבון אתה קונה פעם אחת ל 2-3 חודשים (במינון של התפריט שלך)
אתה/ אמא שלך לא תקנה 14 קופסאות קוטג' כל שבוע ! 100 ש"ח כל שבוע רק על קוטג' !!!
הקוטג' מתקלקל מהר, האבקה תחזיק לך שנה +

אחי זה הכי משתלם
אם אתה רוצה להשקיע בחיטוב טוב תקנה
בהצלחה
קוטג' ניספג לאט לא?
YossI822 מנותק   הגב עם ציטוט