ציטוט:
פורסם במקור על ידי vamosh
קינואה
ואפשר לאכול את זה קר כסלט
עם גבינה כלשהי וביצה או משהו דומה
יוצא טעים אם יודעים איך לבשל את זה
וגם ערכים יותר טובים כי החלבון שם הוא מלא
|
עולה בערך פי שלוש מש"ש...
כנראה לא קראת מה כתבתי ...
יחס מחיר לערכים אחי ...
ש"ש זה הכי זול בעולם ....
זה איזה 7 שקל לקילו ...
תביא לי קינואה בשבע שקל לקילו ... אני אתחיל לאכול קינואה כל בוקר..