כן אחי , גם לכם ולכולם מגיע לקנות מוצרים בלי לשבור חסכונות, זה תוספים שאנחנו קונים על בסיס חודשי שילכו קצת לקראתנו לא רוצה לשמוע בכלל דבר כזה חלבון ב350 שקל זה אמור לעלות בגג של הגג 100-150 שקל, זה מחיר יותר הגיוני לא? ב350 שקל באמריקה אתה מביא 3 קופסאות חלבונים אתם קולטים כמה מזיינים אותנו!!!!!!
__________________
|