צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-09-08, 19:00   #1
ThE HummeR
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלThE HummeR
 
תאריך הצטרפות: Oct 2007
הודעות: 2,500
ברירת מחדל בקשר לשיבולת שועל, מחירים .

בסופר זה מקופסת פח כזאת 500 גרם ב-14 שקל.
בחנות תבילים זה 7.60 לקילו !

מה ההבדל ?

כי זה חיסכון עצוםם !
ThE HummeR מנותק   הגב עם ציטוט