ציטוט:
פורסם במקור על ידי shimonaz1
זה זול...
אם אני לא טועה ביצה עולה בסביבות השקל (לא בטוח בזה) ואתה אוכל ת'חלבון שיש בו 3 או 4 גרם חלבון אז זה יוצא זול...
|
תאמין לי אם אתה מסתכל על יחס של גרם חלבון לעומת שקל אז עדיף לקנות אבקת חלבון ולא לסתום לך את הבטן עם ביצים ...חייב להיות פה משהו אחר שבגללו הם דוחפים כל כך הרבה ביצים