לא רשום כמה המשקל שלו
אולי הוא עולה 200 שח אבל אם אתה צורך אותו בשביל חלבון אז כל 100 גרם שלו זו מנת חלבון בערך
אז גם אם הוא 2 וחצי קילו יש לך שם 25 מנות שזה בערך שליש ממה שיש באבקת חלבון רגילה
כלומר לא שווה מיבחינה כלכלית
__________________
C:\DSC_000087KG
|