האמת שאני אוכלת יותר מזה בהרבה..
אני רוצה לקנות אבקת מי גבינה כתחליף לגביע גבינה לבנה/קוטג' בגלל בעיות עם לקטוז
האם מנה אחת של אבקת מי גבינה עם בערך 26 גרם חלבון יותר קלה לעיכול מגביע גבינה? פחות "משביע" וכבד?
מבחינה כספית מנה אחת יוצאת במחיר בערך כמו גביע גבינה?
יש מניעה מבחינה בריאותית לאכול קבוע מנת אבקת מי גבינה במקום גביע גבינה?
צריך לשמור את זה בקירור? עוד חודש טסה לחו"ל לשבוע אצל קרובים ורוצה לקחת איתי
צריך מתקן מיוחד לערבוב האבקה או אפשר סתם לערבב?
עדיף אופטימום או צ'מפיון? איזה טעמים מומלץ?
|