מחשבה שעלתה בי
חשבתי על זה.. מחיר הקוטג' הוא 6 שקל כיום.. בשביל לספק לגוף שלך כמות חלבון טובה אתה צריך לאכול קופסה אחת ביום מה שאומר 7 קופסאות בשבוע, מה שאומר 49 שקל בשבוע..
אותו דבר לגבי טונה.. קופסה אחת עולה 5 שקל, כל יום קופסה זה יוצא 35 שקל לשבוע..
עכשיו אם לוקחים את זה כסכום חודשי זה יוצא 300 שקל לחודש!
אז חשבתי שיותר משתלם לקנות אבקת חלבון ב400 שקל גג ולקחת סקופ אחד כל יום, ובשאר החלבונים להוסיף פסטרמה חזה עוף וחולי.. והמוצרים שהכי יקרים אצלי- הורדתי..
מה אתם חושבים?
|