צפיה בהודעה בודדת
ישן 16-04-08, 17:12   #14
Bodybuilder
Banned
 
תאריך הצטרפות: Mar 2006
הודעות: 5,980
שלח הודעה דרך ICQ אל Bodybuilder
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
ממש לא יותר משתלם!
אבקת חלבון: 4~ שקל למנה [21-24 גרם חלבון]
קופסאת טונה: 4-4.3 שקל למנה [33 גרם חלבון]

בקיצור אתה מקבל עוד 10 גרם חלבון [שווה לערך לכחצי מנה של אבקה] במחיר של עוד כחצי שקל.
דימי איפה ראית טונה ב 4 ש"ח, על מה אתה מדבר בן אדם ?
הכי זול שאני קונה זה 16 ש"ח 3 קובסאות - ויליגר
יש גם 4 ב 20.99 חברה אחרת
והאבקת חלבון זה בנוסף לטונה, אי אפשר לאכול 3-4 טונות ביום

הכי יקר קוטג'
Bodybuilder מנותק   הגב עם ציטוט