ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
כוללים את הקופסא? זה נשמע לי מופרך. רק בשביל הסקרנות אני אשקול פעם הבאה 
|
הטעיית צרכנים, או שמא אמירת "חצי אמת".
גם אני הייתי כעוס כי הייתי משוכנע שהנה יש לי על הצלחת 30גרם + מה שהייתה אשליה..
אבל אתה צודק לגבי המחיר. דרך אגב מי שקונה טונה של שופרסל (27.6 גר' חלבון) אז המחיר שלה עלה בשקל וחצי לרבעייה בחודש מ13.5 ל15. חבל שאין רביעיות של ויליגר, זה 28 גר' חלבון ואחלה טעם.