צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-12-06, 14:08   #69
zav
חבר פעיל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי אליאב
ידידי,
"ניגרי ענק" יגיד לך שאי אפשר לעלות נקי אם רוצים לגדול והרבה. הוא רשם את זה מאות פעמים פה. בנוסף אליו יגידו לך את זה עוד רבים.
שנפגשתי עם גיל לראשונה שאלתי אותו : "כמה קלוריות יש לי בתפריט שבניתי לי?". התשובה היתה כזאת: השיטה שלי היא לא לפי קלוריות, אילה לפי יחס ואיזון של פ/ח/ש ויחס בין ארוחות (שלא תיהיה ארוחה אחת ענקית ואחת קטנה). בנוסף הוא אמר לי שאני יכול לחשב די בקלות במחשבון תזונה כמה קלוריות, אבל שהוא לא יודע בדיוק כמה ויכול להגיד לי בערך (הוא יודע אם הוא יחשב, אבל זה לא השיטה שלו). גיל התזונאי הטוב בארץ, למדתי ממנו הרבה. אני לא יוסיף להתווכח איתך פה כי אתה לא מבין את הקטע שאני מנסה להעביר. והשטות הכי גדולה שכתבת זה המשפט שהדגשתי לך בהודעה שלך.
עם כל הכבוד לגיל, הוא רחוק מלהיות התזונאי הטוב בארץ...
אותו דבר לגבי ניגרי..

ואולי גיל לא יודע כמה קלוריות במדויק יש לך אבל הוא יודע כמה גרם חלבון/פחמימה/שומן יש לך וזה אותו דבר..
הוא אולי בונה תפריט לי זה שהוא יודע שהוא צריך לתת לך כפול 2 ממשקל הגוף - חלבון, כפול5 ממשקל הגוף - פחמימה וכפול 1 ממשקל הגוף - שומן (סתם דוגמאות) והוא נותן לך תפריט עם ערכים דומים או אפילו זהים לערכים האלה, ואין הבדל בין זה לבין לדעת כמה קלוריות הוא נותן לך.
zav מנותק   הגב עם ציטוט