צפיה בהודעה בודדת
ישן 11-04-08, 17:22   #8
The Sun
Banned
 
תאריך הצטרפות: Feb 2008
הודעות: 0
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Y2J
שק של אבקת חלבון?
על זה לא שמעתי.. לכמה זמן הוא מספיק?
כמה הוא עולה ואיפה קונים את זה?
http://www.israelbody.org/Index.asp?...ryID=89&Page=1
תלוי כמה אתה צורך מה זה כמה זמן הוא מספיק...
בקיצור זה יוצא חיסכון לא רע כי זה4.7 קילו ב630 שקל במקום לקנות פעמיים 2.3קילו ב350... חוסך 70 שקל
The Sun מנותק   הגב עם ציטוט