אשכול
:
שאלה-בקשר לאבקות חלבון(לאנשים מהאתר)
צפיה בהודעה בודדת
10-04-08, 11:55
#
2
Arsan
חבר פעיל
תאריך הצטרפות: Dec 2007
צפה באלבומי התמונות של Arsan
הודעות: 830
במחירי האבקות חלבון ביימנו , טונה נהפכה למאוד משתלמת (4 שקלים לקופסה - 27 גרם חלבון)
(מנת חלבון 4.54~ שקלים למנה [וזה עוד בקופסאות הגדולות עם ה77 מנות חלבון , ישנם כאלה עם 72] - 24 גרם חלבון )
Arsan
צפה בפרופיל אישי
מצב עוד הודעות שנכתבו על ידיArsan