ציטוט:
פורסם במקור על ידי shay90030
מה אתם אומרים שנתארגן בפורום משהו כמו 15-20 איש מאיזור מסוים בארץ ונפנה ליבואן ונקנה ממנו אבקות חלבון ושאר מוצרים במחיר שחנות קונה? אני מעריך שאבקת חלבון תעלה כ 200 שקל
|
חרשו וחפרו
__________________
"יש אנשים שלהם אוכל זה אמצעי קיום...כי כאלה שזה הרבה יותר מזה"
|