ציטוט:
פורסם במקור על ידי asi200022
איך היגעתה לזה שכול מנת חלבון זה זה 3-4 שקל ?
כול מנה זה יוצא בערך 4.3 שקל
תוספים אני לא חושב שהם באמת יקרים כי תכלאס אני עשיתי חשבון
שדוגמא תפריט מסודר ה של ישראל בודי מגיע לאיזה 1200 שקל בחודש זה ים ....
העניין הוא שבמקום קוטז' לוקחים אבקה ....
כמו שבמקום אחרי אימון שאוכלים טונה אז לוקחים אבקה אתה רואה זה יצא אותו מחיר ..
לפעמים תוסף משמעם לעוד אוכל אבל הוא מתקוון תוסף יענו תחליף ..........
|
תירא אחי אתה לא יכול לחשב את זה ככה
אם לא היה לך תפריט אתה לא חי? ובוא נסכים אם תפריט או בלי תפריט יוצא לך קניות של יותר מ300 שקל בחודש אז תפריט זה נירא יקר כי זה נופל הוצאה אחת וכאילו הכול מסודר
אבל בלי תפריט אותו דבר מה ההבדל אם תיקנה טונה ב4 או שתקינה במבה ב4 או או שתיקנה שמהו לאכול במקום שתיה אתה מבין בסך הכול אם תפריט בלי תפריט הכול אותו מחיר רק שתפריט מסודר לך ואני בדקתי את זה גם אני חשבתי ככה