אני השתמשתי בו... לקחתי טעם וניל... עליתי איתו כמה קילוגרמים נקי ויפה אך אני לא יודע אם לא עדיף לקנות חלבון וקריאטין בנפרד כי כל מנה זה 3 סקופים וזה גם חבילה קטנה יותר מרגיל 1.9 ק"ג...
זה עולה כמו אבקת חלבון רגילה של 2.3 אבל היא מספיקה לפחות זמן...
קנה קריאטין קנה חלבון וזהו
מקווה שעזרתי
|