ציטוט:
פורסם במקור על ידי nsh1
מבדיקה וניסיון, כל מוצר מזון שמכיל \ שיש בו מעל 20 אחוז חלבון, הוא יקר.
מבחינה כלכלית אין על אבקת חלבון - בשקל אחד אתה קונה כמעט קצת יותר מ6.5 גרם חלבון.
שזה הכי פחות יקר.
[2300 חלקי 349]
|
באבקה של 2.3 קילו יש 1863 גרם חלבון , בגלל שיש בה 81% חלבון .
מה שאומר שבשקל אתה קונה 5.3 גרם חלבון איכותי .