מבדיקה וניסיון, כל מוצר מזון שמכיל \ שיש בו מעל 20 אחוז חלבון, הוא יקר.
מבחינה כלכלית אין על אבקת חלבון - בשקל אחד אתה קונה כמעט קצת יותר מ6.5 גרם חלבון.
שזה הכי פחות יקר.
[2300 חלקי 349]
__________________
כשתגדל תבין.
רוצה להיות חטוב? אל תאכל מכל טוב.
תמונות מסוף החיטוב (2007, בקרוב תמונות מסה עדכניות).
|