שאלה לכל לוקחי אבקות העלייה במאסה
בדקתי פה תמחירים וזה וסבבה אוקיי נגיד 400 שקל .. לא בא לדבר על המחיר סתם דוגמא ,
קיצר לפי הכמות שאומרים למנה רוב השקים מספיקים לשבועיים .. השאלה אם באמת כולם לוקחים לפי הכמויות האדירות שרשומות שם 300 גרם מנה כל יום ?
כי זה יוצא שנגמר תוך שבועיים אפילו פחות ..
תודה לעונים
|