טוב חזרתי מהסופר , קניתי ש"ש של קוואקר בטעם מייפל וסוכר חום (שזה חרתא אבל שיהיה) , דווקא מאוד טעים וגם ממש נוח לעשות אותו פשוט מוסיפים חלב/מים חמים ותוך 90 שניות יש אחלה ש"ש , הוספתי לזה סקופ חלבון ויצא מעדן.
הקטע הוא שזה בא בשקיות אישיות אז לקחתי 2 שקיות (שהם 90 גרם לפני בישול) , יש בקופסה 430 גרם והיא עולה 20 שקל , כאשר חצי קילו עולה 5 שקל (הרגיל ללא טעם), פי 4 אבל לא נורא זה יוצא קופסה פעם ב5 ימים אני גם מגוון כי בסופי שבוע יוצא לי Low Carb (כי בסופי שבוע הפחמימות היחידות שנצרכות אצלי זה אלכוהול) ,
תודה רבה לכם
