ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
בוא נעשה חישוב באמת
30 טונות = 135
6 חבילות ביצים = 72
חזה עוף 6 ק"ג = 120
פסטרמה 2 ק"ג = 120
גבינות (1 ליום) = 180
30 יוגורט = 90 שקל
לחמים = 160 שקל
5 חבילות אורז = 25 שקל
ירקות ופירות = 150 שקל +-
חלב 4 ליטר = 40
סה"כ = 1092
:o
|
אתה שוכח דברים קטנים כמו אגוזים, ש"ש, סוכר ענבים.. ירקות ופירות אני מאמין שאתה עובר את ה150.
אני מאמין שאתה סוגר את ה40 שקל ליום.