Arsan חבל שאתה סתם יוצר בילבול בפורום בלי לבדוק את הדברים שאתה אומר לעומק...
חישוב פשוט יראה לך ששק חלבון אופטימום עולה 630 ש"ח ומכיל 155 מנות הגשה של 24 גרם חלבון, 155*24 = 3,720 גרם חלבון.
ככה שכל גרם עולה לך 0.169 ש"ח.
עכשיו 2 אריזות של חלבון קלאסיק ב550 ש"ח מביאות לך 160 מנות הגשה של 21 גרם חלבון, 160*21 = 3,360 גרם חלבון. ככה שעולה לך כל גרם 0.163.
החישוב מפה הוא פשוט בשביל לקבל את אותה כמות חלבון כמו בשק אני צריך 3,720 גרם חלבון אם אני קונה את זה בחלבון קלאסיק זה עולה לך 606 ש"ח (0.163*3,720 ) ככה שאתה חוסך 24 ש"ח נהנה משתי קופסאות נפרדות ומשתי טעמים שונים.
Champions אחי, אם אתה מקבל דיל יותר טוב על חלבון דבר איתי חופשי יש לך את המספר/איימיל שלי תעדכן אותי בדיוק מה אתה מקבל ואני יראה מה אפשר לעשות.
מעבר לכך תבין לגבי ההורדת מחירים אל תשכח שזה לא החלטה שלנו כמו שאתה כבר יודע המחירים עלו בכל העולם בכל מה שקשור למזון, אנחנו משתדלים כל הזמן לצאת במבצע אטרקטיבי ללקוחות על מנת שיוכלו להנות ממחירים נוחים ולכן שים לב שכל חודש יש מבצעים שונים כל פעם על מוצר אחר.
מעבר לכך יש לנו התחייבות מול היבואנים על מחיר מסוים שממנו יש בעיה לרדת כדאי לא לפגוע בפרנסה של חנויות אחרות המוכרות את המוצרים שלהם ככה שגם הגבול האפשרי שלנו מוגבל, בכל מקרה אשמח אם תדבר איתי.