13 לחצי קילו עוד בסדר,אני משלם 16 לחצי קילו,וזה לשני ארוחות

גנבה!!!
אתה יכול לקנות ש"ש בחנויות פיצוחים (אצלנו בנהריה יש) אבל כול פעם שניסיתי לאכול ש"ש זולה,חטפתי כאבי בטן והרעלות קיבה (אני לא מבשל אותה,אני שופך מים קרים וככה אוכל)
אז נעלצתי לוותר על זול
