יש בסביבות ה-144 מנות הגשה,נניח ואתה מתאמן 4 פעמים בשבוע ולוקח רק אחרי אימון אז אתה יכול לעשות חשבון זה יספיק לך ל-9 חודשים.
עדיף לקנות את השק מפני שבשני דליים יש 4.6 ק"ג,לעומת זאת בשק 4.7 ק"ג
מחיר דלי 350 ש"ח מחיר שק 630 ש"ח
אז יוצא לך יותר כמות פחות מחיר ויש לך תוקף של כמה שנים טובות,לך על השק.
|