צפיה בהודעה בודדת
ישן 21-12-07, 12:51   #4
barakk001
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Dec 2007
הודעות: 137
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי CatDog
אם אתה אתה רוצה לחסוך בכסף אז תקנה אבקת חלבון ולא מסה..
ואם תאכל טונה אחרי כל אימון זה לא בהכרח יצא לך יותר זול מאבקת חלבון .. אולי במממש קצת
אז אתם אומרים ששווה לי לקנות אבקת MASS

שזה 320 שקל לא??
איזה טעם אתם ממליצים?
__________________
כמה זמן אתם אומרים לוקח להגיע לכזה דבר??
barakk001 מנותק   הגב עם ציטוט