ציטוט:
פורסם במקור על ידי toxicity
אפשר לחשוב
יוצא בערך 40 שקל לשבוע על חזה עוף
זה לא רציני
תחפש בזול, איפה שמוכרים קילו ב20 שקל
|
מה?? אם אתה אוכל 100 גרם ביום אז כן.
אתה עם גיל בטח הוא דוחף לך מינימום 200-250 גרם שזה 400-450 של בשר לא מוכן. אז יוצא לך 60 שקל בערך.
בכל אופן חזה עוף זה המקור הכי זול לחלבון.