
אחים שלי
ראיתי ותיקם שאומרים שהם קונים שקים (למשל של 4.7) ,אני לא כל כך רואה איך זה כדאי .
למשל שק עולה 599 של 4.7 כלומר = 127.44 לק"ג ,
עכשיו בקופסא רגילה יש 3 ק"ג ,אז 127.44 * 3 = 382.3 שזה יותר יקר מקופסא ...
יש גם את הנוחות והמקום שצריך בשביל זה ...
מישהו יסביר לי ?!