צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-11-07, 13:58   #2
MagneZium
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Nov 2005
הודעות: 2,770
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי SwaR-
אני קונה אבקת חלבון Universal 3 ק"ג 300 ש"ח וזה כאילו 300 מנות
שווה לי ? מחיר טוב מאוד ביחס לכמות כי פה באתר הרוב 2.3 ועולה בסביבות האלה ועוד משלוח וזה ..
3 קילו תבטוח שלא 2.3? עם כן ואללה שווה
__________________
מדריך חדר כושר בריאות ותזונה ,מוסמך מטעם וינגייט.
MagneZium מנותק   הגב עם ציטוט