צפיה בהודעה בודדת
ישן 13-11-07, 13:56   #1
SwaR-
מושעה
 
תאריך הצטרפות: Nov 2007
הודעות: 27
ברירת מחדל שאלהה |דחוף ביותר עוד חצי שעה אני קונה אבקת חלבון

אני קונה אבקת חלבון Universal 3 ק"ג 300 ש"ח וזה כאילו 100 מנות
שווה לי ? מחיר טוב מאוד ביחס לכמות כי פה באתר הרוב 2.3 ועולה בסביבות האלה ועוד משלוח וזה ..

עריכה : חח סליחה התכוונתי מאה מנות
SwaR- מנותק   הגב עם ציטוט