ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
בואנה כל פעם כשאני שוקל את הפטה עיזים וכו' אני חושב לעצמי "כוסעמו מי הבנאדם שקונה גבינה ב170 שקל לק"ג??", עכשיו אני יודע מי 
|
הגבינות עם העובש יותר יקרות בד"כ... אתה יודע על מה אני מדבר?
הפטה עזים בטיב טועם עולה 170 שקל לקילו...??? =| פה פחות אני חושב..