ציטוט:
פורסם במקור על ידי Berk0
אם תחשב את סה''כ הקלוריות שתקבל מהשק זה משהו כמו 28 אלף קלוריות...
עכשיו השק יתן לך 28 אלף קלוריות במחיר זנות של 450 שקל...
אתה יודע כמה כסף תשים על אוכל שיתן לך 28 אלף קלוריות?
בסביבות ה900-1200 שקל.
|
אני מת לדעת איך הגעת לזה? וזה יוצא 20 אלף קודם.
26.25 שקל למנה של 1250 קלוריות 50 גרם חלבון ו 250 פחמימה .
אפשר בקלות להגיע מאוכל 400 גרם שיבולת שועל + קופסאת סקי(500 גר) יוצא 14 שקל.
ויש דברים יותר זולים אפילו. זה יוצא 224 שקיבלת מאוכל 16 מנות כמו השק.
מה זנות בזה?
