אם תחשב את סה''כ הקלוריות שתקבל מהשק זה משהו כמו 28 אלף קלוריות...
עכשיו השק יתן לך 28 אלף קלוריות במחיר זנות של 450 שקל...
אתה יודע כמה כסף תשים על אוכל שיתן לך 28 אלף קלוריות?
בסביבות ה900-1200 שקל.
__________________
כי הגודל כן קובע!
זיעה, מתכת, חלודה, ואבק תענוג..........
|