צפיה בהודעה בודדת
ישן 19-10-07, 09:37   #15
Philip1123
חבר פעיל
 
הסמל האישי שלPhilip1123
 
תאריך הצטרפות: Sep 2007
הודעות: 760
גיל:: 29.5
שלח הודעה דרך MSN אל Philip1123
ציטוט:
פורסם במקור על ידי ironman
סה"כ זה יוצא 27.5 ש"ח למנת הגשה
אבל זה יותר משתלם מאוכל?
מחירי הגיינרים באמת מטורפים. באמת מדובר במוצרים מעולים, אבל כלכלית זה לא משתלם ולא משנה איך תסתכלו על זה... הרבה הרבה יותר זול יכול לצאת לאכול אוכל רגיל, או אוכל רגיל + אבקת חלבונים...
Philip1123 מנותק   הגב עם ציטוט