צפיה בהודעה בודדת
ישן 17-10-07, 13:45   #9
ironman
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Aug 2006
הודעות: 539
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי Danzig
זה פאקין 12 מנות הגשה כל מנה 250 גרם.
סה"כ זה יוצא 27.5 ש"ח למנת הגשה
אבל זה יותר משתלם מאוכל?
ironman מנותק   הגב עם ציטוט