צפיה בהודעה בודדת
ישן 10-10-07, 23:47   #13
LTP
חבר פעיל
 
תאריך הצטרפות: Oct 2007
הודעות: 63
שלח הודעה דרך ICQ אל LTP
ברירת מחדל

גם אני מדבר על הגיינר.. אז מה אם קילו אורז עולה 5 שקל.. אם תחשב את הפחמימות שאתה מקבל מהאורז ומכל הדברים שאתה אכול בארוחה ואז תחשב את הזמן שאתה משתמש בגיינר.. אז אתה תראה שלאורך הזמן.. כל הדברים שאתה צורך יהיו יותר יקרים מהגיינר.. כי זה לא רק הקילו של האורז.. זה עוד פחמימות ועוד חלבונים ושמונים מינלרים ועוד.. שהגוף צריך ושאתה צריך לקנות.. מה אם אתה קונה את הקילו אורז הזה אתה מסיים את כל הסיפור.. יש לך עוד הרבה דברים שאתה צריך לקנות.. הבאת פה דוגמה קטנה.. ממש קטנה.. זה לא חצי ארוחה האורז הזה.. אני לוקח את זה בבוקר ואחרי אימון.. אם נגיד אני אוכל אחרי אימון טונה במים עם לחמניה ושתי ירקות (זאת סתם דוגמא לא משו שאני אוכל) אז לקחת רק את הגיינר במקום כל זה, זה יותר משתלם.. מילה שלי..


תעשה את החישוב.. במקרה שתעשה אותו נכון אתה תראה שאני צודק..
LTP מנותק   הגב עם ציטוט