ציטוט:
פורסם במקור על ידי ltp
שמע אחי זה לא פוגע בכיס.. אני וחבר שלי עשינו חישוב של כל האוכל והכל ביחד שאני אמור לאכל.. וזה יוצא יותר יקר מהאבקה.. אתה רק חושב שזה יותר זול כי אתה קונה את זה בנפרד.. אם אתה תקנה הכל ביחד אתה תראה שזה יותר יקר.. כי זה לא רק כמה מרכיבים זה די הרבה דברים ביחד..
|
מה נדפקת ? קילו אורז עולה 5 שקל!! אני מדבר על הגיינר, לא על האבקה הרגילה!