צפיה בהודעה בודדת
ישן 07-10-07, 21:44   #5
יאיר
חבר מתחיל
 
תאריך הצטרפות: Aug 2007
הודעות: 28
ברירת מחדל

ציטוט:
פורסם במקור על ידי P-a-n-1-c
כל חטיף כזה עולה משהו כמו 15 שקל, אפשרי לקנות חבילה של 10-20 ואז יהיה לך יותר זול טיפה. כנס לחנות באתר ואז יש לך שם..
כמה כאלה צריך לאכול ביום?
יאיר מנותק   הגב עם ציטוט