ציטוט:
פורסם במקור על ידי פומה
טונה אחת עולה 5 ש"ח
נקח בהנחה שאתה מתאמן 3 פעמים בשבוע
2 קופסאות טונה כל אימון שווה 10 ש"ח
בשבוע 30 ש"ח בחודש 120
וזה בהנחה שאתה לוקח אך ורק אחרי אימונים ולא לוקח גם במהלך השבוע
אבקת חלבון עולה 340 ש"ח בערך
והיא מספיקה בין חודשיים לשלוש
תעשה כבר את החישובים שלך מה משתלם לך
קח בחשבון שאבקת חלבון טעים יותר ונוח יותר מלאכול 2 קופסאות טונה (ועוד במיים)
|
למה במקום לחפור את כל זה אתה לא אומר לו ש2 קופסאות טונה אחרי אימון זאת טעות מרה!
למה לאכול כ"כ הרבה חלבון אחרי אימון? ואני גם די בטוח שאתה מזניח את הפחמימות החשובות..